Producenci

3M, będąc od 1990 roku na rynku jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Główna siedziba Polstar Holding mieści się na północy Polski w Koszalinie. Firma posiada również swój oddział na południu w Rudzie Śląskiej k/Katowic, szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce oraz klientów na terenie Europy.

www.3mpolska.pl

 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demar powstało w 1978 roku jako firma ze 100% z udziałem kapitału polskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu wdrażaniu nowoczesnych technologii oraz pasji tworzenia nowych produktów, firma zdobyła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów w Polsce i na całym świecie.  Firma produje 2,5 miliona par butów rocznie we własnych zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski. DEMAR produkuje i dostarcza na potrzeby armii polskiej i służb mundurowych innych krajów kilkaset tysięcy par butów rocznie.  Zdobyte doświadczenie przy wytwarzaniu skomplikowanego i wymagającego obuwia militarnego firma DEMAR wykorzystuje także w produkcji nowoczesnego obuwia najwyższej jakości.

www.demar.com.pl

 

 

Delta Plus , utworzona we Francji w 1977 roku, Grupa Delta Plus projektuje, normalizuje, produkuje i dystrybuuje pełną gamę Środków Ochrony Indywidualnej (ŚOI). Grupa Delta Plus, zatrudniając blisko 2500 pracowników, ze swoimi 32 filiami dystrybucyjnymi na całym świecie, jest obecna w 140 krajach oraz posiada 10 zakładów produkcyjnych. Oferta produktowa Grupy obejmuje ponad 1500 pozycji, które stanowią skuteczną i pełną ochronę użytkowników od stóp do głów oraz bezpieczne systemy do pracy na wysokości. Oddział Delta Plus Polska powstał w 1997 roku.

www.deltaplus.eu

 

 

Industrial Starter został założony w 1962 roku jako firma specjalizująca się w produkcji płaszczy przeciwdeszczowych dla PIRELLI Spa. Oferta zmieniała się z biegiem lat, ewoluując poprzez odejście od wykorzystania szycia oraz klejenia odzieży na rzecz uszczelniania woskiem. Od początku lat 80-tych firma Industrial Starter zaczęła oferować buty gumowe. Obecnie w ofercie włoskiego producenta BHP znajdziemy taki asortyment jak obuwie, produkty do ochrony dróg oddechowych, produkty chroniące słuch, odzież jednorazową, produkty dla drogownictwa, skarpety techniczne, produkty ochronne dla spawaczy, produkty chroniące głowę i wzrok, rękawice oraz zróżnicowaną odzież roboczą.

www.industrialstarter.com

 

PolStar

Polstar Holding, będąc od 1990 roku na rynku jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Główna siedziba Polstar Holding mieści się na północy Polski w Koszalinie. Firma posiada również swój oddział na południu w Rudzie Śląskiej k/Katowic, szeroko rozbudowaną sieć dystrybucji w Polsce oraz klientów na terenie Europy.

www.polstar.com

PPO PP jest polskim producentem obuwia zawodowego i bezpiecznego funkcjonującym od 1953 roku. W swoim asortymencie posiada zarówno klasyczne obuwie ochronne jak również obuwie robocze elektrostatyczne i antystatyczne. Produkty PPO łączą zaawansowaną technologię, komfort i ergonomię. Materiały, które zostały zastosowane w produkcji obuwia spełniają wymagania normy PN-EN ISO 20344.

www.ppo.pl

 

PROS – AJ GROUP należy do ścisłej grupy światowych liderów w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Firma ma wieloletnią tradycję w projektowaniu i produkcji odzieży wodoochronnej i wszystkich jej profesjonalnych elementów. Marki PROS, AQUAPROS, PROS EXTREM i FISHARP to najwyższej jakości specjalistyczna odzież wodoochronna, stworzona dla najbardziej wymagających profesjonalnych użytkowników. Kolekcje firmy to kurtki, płaszcze, spodnie, spodniobuty, wodery i mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, usług, służb oraz rynku hobbystycznego.

www.ajgroup-pros.pl